| July20 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Am un Bmw 316i din 94. Am cumparat triple pe led si aici intervine problema. Cand aprind luminile, pozitia cade pe frana in loc sa cada pe centrul la locul ei. Cea din stanga merge bine iar cea din dreapta are aceasta problema. Pozitia cade pe frana. Cand apas frana se comporta amandoua normal. Ce anume trebuie schimbat?
O zi buna!

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Trebuie sa te uiti la fire/conexiuni, acolo ai o problema, o detectezi si o rezolvi.

| MariusA99999 a răspuns:

Scoate becul de acolo si pune-l invers, si eu am avut problema asta laughing

| July20 explică:

Sunt acest model triplele

https://www.google.ro/......ps?/search