| claudiuflorinn a întrebat:

Buna ziua am si eu o intrebare am un ford mondeo 2.2 155 HP ce turbo se mai nimere sa pun pe el sau de la ce masina cu putere mai mare 155hp sau motor mai mare de 2.2 astept raspunsuri.

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Raspunsuri la aceasta intrebare ar trebui sa cauti pe forumuri/grupuri dedicate.
Cel mai adesea sansele sa primesti aici raspuns la acest gen de intrebari sunt scazute.

In orice caz, poti sa iei in considerare si sa faci un turbo hibrit, pentru asta ar trebui sa discuti cu cei ce se ocupa.

Eventual, poti incerca o intrebare despre turbo hibrid si alte turbine compatibile la cei de la Cipos.