| Iacob_Bogdan_1990 a întrebat:

Am si eu o intrebare:Unde in Ploiesti as putea gasii sau daca sunt magazine moto,adica cu echipamente de buna calitate si cu motociclete pe stoc,sau daca nu exista, macar magazine de motociclete in care poti sa o testezi si dupa sa o cumperi!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| StefanCosmin a răspuns:

Din cate am auzit, BMW are si motociclete la reprezentanta, insa nu stiu daca ii poti face test drive

| dellnegro a răspuns:

Nu stiu unde in Ploiesti dar uite cel mai nou magazin online: www.motorised.ro