| Justme12344321 a întrebat:

Buna ziua! Am si eu o problema! Cand m-am dat jos din masina in parcare(eram in spate in masina langa cea mica pentru ca plangea, am lovit cu portiera masina de langa mine(deci cu usa mea din spate, am atins usa lui din fata si i-am facut o mica zgarietura) nu a vazut nimeni, dar suntem vecini, momentan nu e acasa(dar ii voi recunoaste acest lucru pentru ca nu pot sta linistita, deja nu am dormit aseara de stres…) vreau doar sa intreb ce pot pati pentru o zgarietura cu portiera… daca vecinul nu va fi intelegator….
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde cat de urata e zgarietura.
In cel mai rau caz, va trebui sa ii platesti revopsirea elementului pe care l-ai zgariat/indoit. Sau va trebui sa ii faci o constatare amiabila cu asigurarea masinii din care ai coborat. Apoi va creste asigurarea putin.

32 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Justme12344321):

Atunci ai un insta, snap, Facebook?

| Justme12344321 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Eu am, sigur si tu ai big grin dar nu pot sa postez aici, iar mesaj nu iti pot da aici in privat… lasa-mi tu un cont ceva… orice