| DraganAndrei11 a întrebat:

Am un golf 5 break din anul 2008 si am o mica problema cu unul din geamuri,mai precis cel de pe partea dreaptă fata, al pasagerului.Acel buton pentru ridicarea si coborârea geamului, nu merge (are toate câteodată doar pot sa-l ridic din partea dreaptă,dar foarte rar,de la siguranta nu cred ca are legatura, deoarece ledul merge pe el si mai merge câteodată să-l ridic,dar de coborât nu). Precizez ca din panoul principal al șoferului merge perfect,merge sa-l ridic si sa-l si cobor pe cel din partea dreapta, ma gândeam sa fie de la macara! Dar nu vreau sa dau comanda de macara degeaba, daca geamul se ridică, o fi de la buton?
Va rog frumos daca ma puteti ajuta cu un raspuns sau daca ati mai pățit asa ceva si ma puteti îndruma, va multumesc anticipat!
O zi bună tuturor!

1 răspuns:
| GouDidodino a răspuns:

Din ce spui tu, singura problema pe care o vad este butonul de pe usa dreapta fata