| spinteca a întrebat:

Am si eu o probleme la o skoda fabia geamul electric al soferului nu merge dar cel din dreapta merge, si inca o probleme ar fi ca nu merge AC si cica ar fi de la un motoras, imi puteti spune cat costa piesele si manopera?

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Se aude ceva cand apesi pe buton sa se lase geamul? Daca nu e posibil sa se fi dus motorasul.

La a doua pot fi mai multe lucruri ce pot duce la nefunctionarea AC, cel mai bine te duci la un mecanic sa faci o diagnoza, poate sa fie compresorul, nu ai freon, siguranta arsa.

| spinteca explică (pentru Intruder19):

Si care ar fi prețurile la cea mai gravă problema din ambele?

| Intruder19 a răspuns (pentru spinteca):

Te duce cateva milioane bune, nu pot spune sigur, depinde de zona unde stai, preturile si manopera.