| Catalinf82 a întrebat:

Buna ziua. Am un Wv Passat B8 model USA. Am facut revizia cu schimb de ulei si filtre. Am resetat pentru ulei, dar pentru inspectie nu stiu si nu pot sterge. Aveti idee cum se face si daca este posibil, va rog? Sau doar de pe laptop este posibil? Multumesc

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Faci exact aceiasi pasi ca si la resetarea schimbului de ulei, doar ca tii butonul apasat putin mai mult, pana pe display apare "Reset inspection service?". Confirmi eliberand butonul, iar pe display trebuie sa ti se afiseze "„Service interval reset".

| KovacsB a răspuns:

Doar cu testerul.