| Onica_Bogdan-Mihai_1991 a întrebat:

As vrea sa imi iau o masina si chiar daca bugetul nu ii unul foarte mare as vrea totusi sa imi iau o masina bunicica, de aceea ma informez si cer si parerea voastra.

As vrea sa iau o masina pana in 2000 E suma ce nu include si inscrierea sau alte cheltuieli,

Eu m-am gandit la un Seat Ibiza motor de 1.4 an 2001, Opel Vectra B motor de 1.6 an 2001 sau Skoda Fabia motor 1.4 an 2001-2002 (toate sunt pe benzina).

Voi ce ati lua de bani acestia, dar totusi sa fie buna, consum bun, usor de intretinut, timbru de mediu ok big grin

Va rog sa fiti seriosi, fara chesti gen "ia-ti o bicicleta fraiere" etc.

Multumesc! big grin

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Daca cauti pe tocmai.ro gasesti ceva pana in 2000 e.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

In banii astia nu gasesti decat un Matiz sau poate o Solenza mai veche si mai troncanita. Un Logan sau un Cielo sunt mai scumpe. Poate gasesti un Opel Corsa mai obosit, cred ca ar fi best buy.
Seat sau Vectra B sau Skoda Fabia sar de 3000 euro (chiar si cele neinmatriculate)

| Bobes_Ion_1989 a răspuns:

Am luat un vectra b 2.0 tdi la 800 euro asa ca poti sa iei un vw golf 3 2.0 gti la 2000e

| mitza1990 a răspuns:

Detin un Renault Laguna 1. sunt multumit la banii pe care ii dai acum pe ea si sunt rezistente. si piese destul de convenabile. daca vrei sa vorbim ma cauti, id de mess: mihaigheorghe66