| Eddy1995 a întrebat:

as vrea sa stiu cat m-ar costa sa inmatriculez aceasta masina >? http://www.tocmai.ro/ford-fiesta-combi-1999-17678548.htm l

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In jur de 500 euro,
da f tare anuntul, omul nici nu stie de vinde. Vide o fiesta care de fapt e focus toata ziua

| Mihai1810 a răspuns:

Ce motor are?

| Tw1sTer a răspuns (pentru Mihai1810):

Nu scrie in anunt trebuie sa fie 1.6 sau 1.8

| Mihai1810 a răspuns (pentru Tw1sTer):

Poate sa fie si de 2.0

| Tw1sTer a răspuns (pentru Mihai1810):

Nu sunt multe de 2.0 cele mai multe sunt de 1.6 benzina

| Tw1sTer a răspuns:

Depinde de noxele care le scoate plus ca este euro 2 ajunge mult in jur de 400-500 euro PS: Depinde de noxe cat de mult polueaza

| Eddy1995 explică (pentru Tw1sTer):

Pai nu stiu cum pot sa calculez.

| Tw1sTer a răspuns (pentru Eddy1995):

Pai prima data trebuie sa-i faci rarul si ei iti da noxele (gazele care ies pe teava de esapament) cu care calculezi anaful Http://static.anaf.ro/static/10/Anaf/AsistentaContribuabili_r/calculator_ta
nu poti sa stii cat este taxa pana nu ii faci rarul