| axuuu92 a întrebat:

Buna ziua asi doari sa ma ajutati cu ceva daca se poate.Am lat ieri orasu la examenu de conducere adica am luat permisu si azi vreau sa imi iau o dovada. Asi vrea sa stiu daca costa ceva dovada aceea? astept raspuns

4 răspunsuri:
| alecs94 a răspuns:

Pai dovada ti-o da politistu cu care erai in masina cand ai dat examenu, daca ai luat carnetu iti da o foia prin care zice ca ai luat carnetu si in 2 saptamani iti ajunge carnetu acasa, bft

| andrey23 a răspuns:

Pentru dovada te duci la permise, ii zici data cand ai luat orasul si o sa iti dea o foaie... nu ai de platit nimic. de obicei o luai ziua urmatoare happy

| mykydutza001 a răspuns:

Http://examen-auto.com chestionare auto

| gheorghe602161 a răspuns:

Nu costa nimic