| numele0123 a întrebat:

Vreau sa scot aviz psihologic si aviz medical pentru scoala de soferi.
Am nevoie de fisa de scolarizare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Nu, te duci la medicul de familie si la un psiholog care efectueaza teste psihologice auto si ti le scoti. Mai nou ambele se platesc. Mai demult cel de la medicul de familie era gratuit.
Multa sanatate.