| roxyandreea a întrebat:

Daca am picat examenul de proba practica pe data de 1, cand as putea sa merg sa ma reprogramez? Imi amintesc ca in momentul examenului politistul mi-a spus ceva de 16 zile...dar nu imi pot aminti daca lucratoare sau calendaristice. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

16 zile calendaristice dar in alea 16 zile trebuie sa mai iei cateva ore de condus si sa duci o dovada precum ca ai facut orele alea in plus altfel nu te reprogrameza (conform noii legislatii).

| roxyandreea explică (pentru Intruder19):

Multumesc mult! Zi buna!

3 răspunsuri:
| AliceNeye a răspuns:

Buna, calendaristice happy
Daca ai dat vinerea, asta inseamna ca de vinei in 2 saptmani fara sambata si duminica. Ei au calculat si acele zile. Bafta data viitoare!

| CiocanN a răspuns:

InainTe se așteptau 14 zile calendaristice. În aceste 14 zile trebuia sa ai o taxa de la școală pe 3 ședințe plătite și nu uita de taxa de examen. Cea de 6 lei. Multă bafta!
Te aștept în trafic