| Zabuliche_Robert_2000 a întrebat:

De curand am schimbat niste capete de bara in partea din fata la un Citroen Saxo, la un mecanic de cartier. Dupa ce am plecat de acolo, masina a inceput sa trancaneasca in partea din stanga fata la denivelari oricat de mici. Nu mai zic de instabilitatea acesteia in mers si volanul țeapăn. Mentionez ca unghiul l-a facut cat de cat, clasic, cu ăță. Mă puteti ajuta cu un sfat? Dau fundă!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" am schimbat niste capete de bara...la un mecanic de cartier"

du-te inapoi, o fi uitat ăla ceva nestrâns, neconectat, desfăcut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unghi cu ata mecanic de cartier bătăi cu piese noi comportament ciudat
Și tu întrebi pe net ce o fi
Du o în servis pana nu faci accident