| Iulianbiju90 a întrebat:

De o săptămână am achiziționat o Skoda Roomster 1.9 tdi și a doua zi cand am pornit motorul la rece dimineața s-au aprins toti martorii, clipeau și țipau pe acolo și așa face in fiecare dimineața la rece, după o opresc și o pornesc înapoi nu mai face nimic, revine la normal. Am fost la 2 electricieni și niciunul nu mi-au dat un răspuns concret, ați mai pățit așa ceva?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti cauta in google maps un mecanic cu multe recenzii bune sa mergi la sigur

| Iulianbiju90 explică (pentru mgtow):

Mulțumesc de răspuns, o să mă uit sa văd că nu prea sunt prin zona mea un electrician auto cum trebuie.

| zandueaj96 a răspuns:

Poti sa repeti

| Iulianbiju90 explică (pentru zandueaj96):

Am o Skoda Roomster 1.9 tdi 77kw, și de o săptămână încoace de când am cumpărat-o dimineața pe la ora 7 când pornesc motorul sa mă duc la munca, toți martori din bord se aprind ori stau aprinse ori clipesc cu sunet, merg așa cu ea cam un km sau doi, opresc motorul și în pornesc înapoi nu mai face nimic ciudat totul revine la normal și nu mai face așa până a doua zi dimineața că pornesc iar motorul, știți care ar fi problema?