| Mihail01Johan a întrebat:

Buna Ziua, exista vreo firma specială de tractări auto dar cu costuri mai mici sau daca este sa aibă plati mai mici în funcție de autovehiculul adus din oricare țara din străinătate și desigur în plus să îl aducă în siguranță acest autovehicul? Aștept cu nerăbdare răspunsurile voastre, Va Mulțumesc Frumos!

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

"Costuri mai eftine si plati mai mici din oricare tara din strainatate..." E greu sa gasesti o firma atat de speciala, incearca la Romfour Tur, in urma cu cativa ani erau cei mai ieftini pe Germania. Ei de fapt transporta persoane, dar mai leaga cate un trailer dupa microbus.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Gratis nu vrei? Vrei si ieftin eftin ai scris tu ca țăranii, si sa ti aduca masina in siguranță, da da asteaptă tu mult si bine, ieftin nu există, costă bani grei sa tracteze o masina din strainatate pana in Romania, pune mina si stringe bani ca altfel adio masină

| danyboy02 a răspuns:

Exista asa ceva la preturi decente
http://www.prime-auto-delivery.ro