| Mihail01Johan a întrebat:

Buna Ziua, am o întrebare, exista vreun magazin farmaceutic sau vreun site de produse naturiste farmaceutice care sa fie 100% naturale din plante sau ierburi medicinale sau oricare planta din specii acvatice și costuri convenabile la comenzi sau transport? Aștept cu nerăbdare răspunsurile dumneavoastră, Va Mulțumesc Frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Există multe.

| anonimg a răspuns:

Produsele dacia plant se declară a fi naturale.
https://www.daciaplant.ro/? gad=1&gclid=EAIaIQobChMIiYPl7pnvgAMVwpCDBx1TNw14EAAYASAAEgIOrPD_BwE#