| BJ_Alex_1994 a întrebat:

Bună ziua. În luna mai am avut un accident din care au rezultat pagube materiale, eu am fost nevinovat și am primit o oferta de la euroins de 3500 lei. Peste scurt timp se împlinesc aproape 90 de zile de când mi s-a aprobat dosarul. Sun la ei și îmi spun ca dosarul este dat spre plata, însă nu știu ce sa mai cred, ce se poate face în situația asta? Ce pot face sa încasez despagubirea? Am o temere ca nu îmi mai dau nimic. Cineva care a trecut prin asa ceva? Asigurarea este Euroins.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am primit o oferta de la euroins de 3500 lei"

dacă ai acceptat-o, in mod sigur va veni, e o chestiune de zile

| vasile2222 a răspuns:

Reclamatie la ASF.

Am pus aici legislatia https://www.tpu.ro/......i-pe-data/