| GabrielAcrismariteiGaby a întrebat:

Bună ziua, in 2017 mi s-a luat permisul în Germania și după 8 luni mi l-a trimis în România cu o citație în care scria: nu aveți voie sa conduceți pe teritoriul Germaniei până la noi ordine, de atunci nu mi-a mai venit nimic și acum nu stiu cum sa fac sa aflu dacă pot conduce pe Germania. Vă rog să mă ajutați sau un email de la poliția rutieră din Berlin chiar nu știu cum sa fac să aflu și amenzile, mi0e frică să merg eu, vă mulțumesc.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa suni sau sa le trimiti un fax la ambasada sa te ajute ei. Tel.: +40-21 202 98 30. Fax: (0040-21) 202 97 31.