| Nev3r a întrebat:

Bună ziua. Locuiesc în Anglia și as vrea sa dau de permisul de condus în Romania. Cum as putea proceda?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La cum decurge pandemia mai asteapta cativa ani sa treaca apoi faci scoala in Romania

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vii in Romania, faci scoala si te inscrii la examene. Sa iti iei liber din Anglia cam 2 luni pentru scoala.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să îl dai aici, trebuie să vii aici.

| Dismally a răspuns:

Vii in Romania, faci scoala si dai examenul.

| AnemonaP a răspuns:

Vii in Romania, te înscrii la școala de șoferi, îți faci dosarul(îți scoți cazierul, îți face un examen psihologic și unul oftalmologic, achiți taxele necesare), faci orele de condus, iar mai apoi vei da sala și orasul.