| KarmaAkashi a întrebat:

sunt sofer incepator, d-abia ce am luat carnetul doar ca am un buget destul de mic, pana-n 2100 euro si as dori sa-mi recomandati o masina cu tractiune fata ok pana-n acel buget.
Nu ma pricep prea bine la masini, cam deloc laughing De aceea nu stiu ce masina ar fi buna pentru un incepator, daca puteti sa-mi dati si linkuri as fi recunoscator, multumesc.

Răspuns Câştigător
| Andras_Andrei_Daniel_2000 a răspuns:

Un logan ar fi bun
Piesele sunt ieftine daca se strica la ea ceva
E o masina de inceput
Alta masina la pretu asta nu prea găsești care sa fie buna si fara sa mai bagi bani in ea

5 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Marius Cucuvă ( FACEBOOK)
20 ore
De vanzare1.8 benzina+GPL pus de un cateva luni,,, an 2001 primul proprietar,,, mai multe detalii privat,,,,, 1999€

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Volkswagen golf. Opel Corsa

| TsonPing a răspuns:

Volkswagen golf 4
Bmw e36 /e46
Volkswagen polo
Audi a4 etc.

| PrisonBreak112 a răspuns:

Frate what? Ce masina as putea sa iti recomand la 2100€. Poate un Audi A4 la mana a III-a sau la a doua.Eu ti -as recomanda sa mai astepti si sa iti iei un audi A4 la mana I cu vreo 4000€-6000€ cam asa

| PrisonBreak112 a răspuns:

Ce masina ai? O poti vinde si castiga bani pe ea

Nu uita ca mai ai nevoie sa si mananci

Aici e linkul la un audi la vreo 4800€
https://www.publi24.ro/......96b52.html
Sper sa iti placa