| MihaiCiprian655 a întrebat:

Bună ziua TPU, am o skoda octavia tour motorul 1.9 tdi 101 cp axr 2008 la relanti pe liber se aude o bataie, gen ca de picamer, cand calc ambreiajul dispare de tot. Tin sa mentionez ca ambreiajul e nou are 45k km, ce ar putea fi? Daca merg cu ea asa e vreo pb?

2 răspunsuri:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Presupun ca e vorba de volanta cu masa dubla. daca mergi asa la lucru cu ea o perioada nu are nimic dar sa o schimbi.

| MihaiCiprian655 explică (pentru ClaudiuM1997):

Salut bataia din cate am vazut azi apare cand vrea ea cam rar eu fac 60 km pe zi cam cat as mai putea merge pana pica de tot?