| Ro731 a întrebat:

Bună ziua, TPU! Am și eu un Volkswagen Golf 4 și am observat faptul că pe partea stângă din față m-a cam lăsat sunetul de la boxă(inclusiv tweeter-ul), iar pe spate nu am momentan din câte știu eu boxe băgate. Vreau să vă întreb ce sistem audio mi-ați putea recomanda în jurul prețului de 5-6 milioane, neincluzând player-ul?

2 răspunsuri:
| Trex157et777 a răspuns:

Match MS 62C-VW.1

Asa am auzit ca sistemul ăsta e cel mai bun pentru vw golf 4!

| Ro731 explică (pentru Trex157et777):

Salut! Am cautat pe net si aparent in bugetul meu nu pot decat sa-mi iau 2 tweetere si 2 difuzoare, iar eu as fi vrut in 600 de lei sa iau si difuzoare pentru spate. In plus, pe internet spune ca este compatibil acest sistem de la Golf 6 in sus.