| anca_9979 a întrebat:

va rog ajutati-ma si pe mine.Am un mercedes vito pentru transport marfa si vreau sa il modific pentru transport persoane, adica sa ii pun scaune.Care stie vreo firma care se ocupa de asa ceva si in ce oras se afla, daca imi dati si un nr de tel ar fi si mai bine...Va multumesc

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

In Bucuresti la Radacini Motors gasesti pe net au multe service-uri, dar nu iesi prea ieftin mai bine incerci un schimb de masini cu cineva findca sunt foarte scumpe modificarile + ca pentru licenta de transport acum te obliga sa ai aer conditionat la pasageri deci costa si asta, si omologari... scaune, sine sunt multe! Te duce in 3000-5000 de euro in functie de calitatea modificarilor ce vrei, piele, stofa, aer, clima etc. si nu face masina atat. De obicei asta se practica la Sprinter sau masini mari nu Vito!

| nykymyky a răspuns:

Ce
?

| anim a răspuns:

Mai bine incerci un schimb auto.Nu stiu daca se ocupa cineva cu asa ceva, si cred ca ar fi destul de costisitor