| pitbull93 a întrebat:

Cam ce masina iti poti cumpara cu aproximativ 10 000 euro? dar sa fie noua.

Răspuns Câştigător
| BULANGIU96 a răspuns:

Dacia Duster
Dacia Sandero
Dacia Logan
Ford Fiesta
Renault ( mai multe modele)
Citroen C1
Hyundai Accent
Ford Focus
Skoda octavia
Skoda Fabia
Fiat Punto
Fiat Linea
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo
Fiat pandda
Fiat Albea
Ford KA
Hyndai getz
Kia Picanto
Lada kalina
Lada Niva
Mitsubishi Colt
Opel Agila
Opel Corsa
Peugeot 107
Vw Polo

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Opteaza pe un ford de km 0. Are putini km si e masina buna dar modelu ramane la alegerea ta.

| mafiotuXXL a răspuns:

Ia-ti un SCODA FABIA modelu acesta noi.
un var de-a meu si-a luat nou nouta cu 7000 de euro :* clasa 1 mere Brici. motor de 1.2 cosum forte mic ase bine merge. eu asa zic un scoda Fabia ar fi ideala. sau ia-ti ce vrei sunt bani taiwinking

| Oliveoo a răspuns:

Pai iti poti cumpara o dacie duster cu 9000 si ceva de exemplu... dar crede-ma cu 10 000 euro iti poti cumpara cam orice masina (nu de fita) si sa fie buna si nici sa nu consume mult.

| CodrinValentin a răspuns:

Dacia 1300 rolling on the floor

| Anonimul00098 a răspuns:

Ia-ti mai bine la mana a2a in bmw x5