| Cristian0009 a întrebat:

Cand merg cu masina si cand apas ambreiaj si frana pe Golf 99 1.4 benzina 16v moare motorul,dar nu stiu de ce, mi s-a intamplat si in curba si in drum drept moare motorul, de ce? din ce cauza? Si cand apas dupa acceleratie plec in suturi...nu stiu ce are sincer

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Verifica instalatia de alimentare.Ai jigler infundat.De la relanti.

| MariusA99999 a răspuns:

Face si un zgomot ciudat?
Daca face zgomot cand calci ambreiajul si probleme cu rulmentul de presiune si poate si si volanta stramba.