| User23434 a întrebat:

Care ar fi echivalentul la BMW și Audi, a Brabus de la Mercedes?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mercedes s-a facut de ras cu masina rusului care nu a avut solutie de reparatie in reprezentanta. Apoi arsa in direct https://www.youtube.com/watch?v=9N0fTVAxRso

| Simpatic a răspuns:

Toata lumea stie ca la BMW e de diviza M, contrar la ceea ce spuneti M chiar este masina tunata de fabrica toate M-urile.
La audi sunt alte societati ti-au dat colegii exemple cum ar fi ABT
Pentru BMW exista si AC Schnitzel, G-Power, AC Schnitzel prepara si modele Porsche.
Oricum treaba e discutabila trebuia definit ce reprezinta brabus pentru mercedes ca nu e o firma oficiala ci un partener, asa cum bine spunea cineva ca ALPINA modofica bmwuri sub propira sigla.

| Alverto a răspuns:

Bmw- este M
Iar la Audi RS sau S line

| Sekim a răspuns:

Nu exista un echivalent. Brabus este de fapt o companie de tuning auto. Bmw si Audi nu produc si nici nu vand masini tunate de alte companii.

| StefanChriss a răspuns:

Salut! Echivalentul ar fi Hamann, poti cauta pe net sa vezi ce nebunii de BMW-uri fac. Dar sunt si alte firme de tuning, cum ar fi ALPINA, A C Schnitzel, G-Power, Manhart. Pentru Audi este ABT.

| Rusu_Cristian_1994 a răspuns:

Brabus este o companie de tuning auto. Bmw si Audi nu produc si nici nu vand masini tunate de alte companii, dar la BMW poate fi M PACHET, dar la Audi habar n-am posibil Audi RS model sau S line

| elenacojocarupeste a răspuns:

Http://kapitaltorg.com/go=62439 предлагаю заработать в онлайн с реальным выводом, стоит пробовать, не пожалеешь!

| elenacojocarupeste a răspuns:

Http://kapitaltorg.com/ go=62439 предлагаю заработать в онлайн с реальным выводом, стоит пробовать, не пожалеешь!