| AntonioRomanasu a întrebat:

Sa zicem ca am un Mercedes tunat la Brabus (Brabus Rocket 900) si trebuie sa merg la un service cu el (revizie de ex), unde ma duc, la Brabus sau la un service Mercedes? [Ma intreb doar ca n-am gasit pe cineva care sa puna o astfel de intrebare]

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mergi ori la reprezentante Mercedes, ori la service-uri normale, pentru ca vorbim de o masina de serie, a carei piese se pot cumpara prin mai multe retele de distribuitori.
Acum, in cine ai mai multa incredere/unde iti permiti, treaba ta.

| AntonioRomanasu explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Salut scuze ca ti am raspuns atât de târziu dar pierdusem contul. La modele Mercedes tunate cu Brabus Rocket 900 le este schimbat motorul cu unul de 900 cp deci presupun ca sunt alte piese fata de cele care le au cei de la Mercedes (cand e vorba de motor)

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Brabus are service uri si retele de dealeri?

| xerxes1 a răspuns:

Sa zicem, dar nu ai.