| AnduuSweetyCandy a întrebat:

Care credeti ca va fi masina viitorului? Si cum credeti ca va functiona?

4 răspunsuri:
| JokErULl a răspuns:

Masina care te teleporteaza si zboara, merge cu 1000km\s si benzina se v-a da de pomana laughing

| Braunion a răspuns:

Una care sa consume 1l la 1000 km si sa aiba macar 100 cp.

| Gabitzu9292 a răspuns:

Masina viitorului exista deja protitipe pentru cele zburatoare exista deja masina care merge pe apa dar cred ca va merge pe baza de benzina totusi doar cu cu un motor nou imbunatit mutl

| trifoicu4foi a răspuns:

Nu vor mai exista masini in viitor pentru ca ne vom putea teleporta happy