| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti ca va fi omul viitorului peste 100 de ani?

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Fara mila... fara remuscari

| Bacemi a răspuns:

Mai impacat cu sine. Mult mai senin atat fata de reusite cat si fata de esecuri.

| Minks a răspuns:

Va fi la fel de viciat si pus pe distrugere.

| AndreiGabi a răspuns:

Ceva de genul :
''Concentrati in metropole,condusi de GPS
Vom renunta la creier ca se pare ca gandim prea des,
Nu mai exista ghetouri am dat control-alt-del
Avem sanse mari sa reusim sa fim toti la fel.
O sa dam viata reala pentru viata virtuala
O sa stam cu laptopu`-n WC`u in era digitala.
Conectati la net, pe mess, tot mai des
O sa privim pe geam afara fara pic de interes.
Din carcere de lux vom evada si vom lega
Prietenii bazate pe transfer de mega"
Parazitii - Concentrati in metropole

| anemona18ida a răspuns:

Un om depresiv

| Alrawan a răspuns:

Cu mii de cipuri in cap >.>
rolling on the floor

| Dragoselu12345 a răspuns:

Va fi gras chel cu punga de chipsuri in mana si mai tarziu se va transforma in porc.

| bendis92 a răspuns:

Sa ne uitam in ultimii 100 de ani si sa vedem cat am evoluat. Adaugam ce am aflat la ce avem acum si bang- long live era tehnologica. Apoape totul va fi mecanizat si informatia va circula repede. Acum nu stiu daca vom avea cipuri in cap, dar un creier mai bine dezvoltat este posibil...Asta daca nu apare un al treilea razboi mondial, caz in care peste 100 de ani ne-am lupta cu bete exact ca acum cativa mii de anilaughing

| Carton a răspuns:

Omul viitorului? Probabil ca lumea va fi intr'un haos total, de fapt deja am inceput, am dat un mic start acestui haos total...