| WeAreSmart a întrebat:

Cum credeti ca vor fi smartphoanele viitorului?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Cine stie, acum sunt o gramada care "prezic" cum vor fi. unii zic ca vor fi transparente, altii ca vor avea holograma, altii ca vor fi ca hartiile. de exemplu holograma este inventata deja dar inca este experiment. sa nu uitam ca touchscreen-urile au fost inventate acum vreo 40 de ani dar de-abia acum vreo 10 ani au fost date in folosinta in masa.

4 răspunsuri:
| CălinPL a răspuns:

Ca o foaie de hartie din sticla si foarte reziztent si minim 7D.

| BMadalin1992 a răspuns:

Ca o foaie de hartie de subtiri si imagini foarte realiste si 5D cel putin

| anonimul998877 a răspuns:

Am Sony Xperia Z si nu cred ca o sa fie un telefon mai subtire.Nu stiu daca se poate.Eu vreau ceva holograma:]]

| Daniel_Tudoran_2000 a răspuns:

Smartphone-ul viitorului va fi ceva foarte mic cu un buton cred si cand vei apasa pe buton se va deschide o holograma cu tot ce ai nevoie.(Asta cred eu).