| ALina_1717 a întrebat:

CUm credeti care vor fi mijloacele de comunicare ale viitorului?

Răspuns Câştigător
NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Telefoanele vor fi tot mai minuscule, vor avea tastatura integrată pe pielea noastră (cutanat). Display-ul va fi situat pe partea interioară a unor ochelari.

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Vor fi din ce în ce mai minuscule, mai rapide, mai uşoare, mai frumoase, mai inteligente, mai puternice etc., dar noi ca oameni vom comunica din ce în ce mai puţin şi din păcate ne vom înstrăina din ce în ce mai mult.

| Cσσкiє a răspuns:

Telepatie devil

| aiam a răspuns:

Deom ajunge pînă atunci, şi vaşe pentru ce vouă atîta tehnikă, în veaţă principalul nu sînt lucrurile