| cocotier a întrebat:

Care e masina anului 2009?

15 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Unde? in lume? in europa? in Romanica? ca diferentele sunt enorme...

| liviupaun a răspuns:

Masina anului este opel insignia

| liviupaun a răspuns:

Opel insingia

Bula
| Bula a răspuns:

Dupa parerea mea: am vazut recent doua masinute, care au promisiune pe viitor
- o masina fabricata in India, la pret de ca 1200 euro (!), la care se preconizeaza ca se va vinde in tarile UE cu pret dublu, max triplu (din cauza taxelor)
- o masina electrica cu 2 roti, de 2 persoaane, destinat oraselor aglomerate
Masina viitorului va fi oricum mult mai ieftina si nepoluatoare!

| csintalan a răspuns:

... din ce categorie de autoturisme?,... din ce clasa? din ce regiune?, ...www.masinaanului.ro

| ShaKuri a răspuns:

La new york a fost votat Golf 6 masina anului.

| borsec a răspuns:

Dacia Sandero

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe http://www.masinaanului.ro/ si aflii tot ce te intereseaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Edit:

Despre Masina Anului Editia 2009
Rezultatele finale sunt:

1) "Masina Anului 2009" in Romania este DACIA SANDERO

2) "SUV-ul ANULUI 2009 in Romania" este VW TIGUAN

3) "DESIGNUL ANULUI 2009 in Romania" este JAGUAR XF

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

,, pantoful'', e mai ecologiclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alinholiavo14, el a pus o intrebare la care astepta un raspuns cat mai concret. faptul ca raspunsul tau a fost pantof arata lipsa de respect fata de ceilalti useri.
PS:o sa urmeze avalansa de reprosuri? jigniri? privat porcos? vot negativ? I don't care! ham hamlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opel Insignia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Georgian, nu urmeaza nimic, nu te mai agitalaughing

Dupa parerea mea mercedesurile de cativa ani incoace conduc.

| smooth a răspuns:

Inca nu e gata anul pentru o decizie finala dar pot sa iti dau cateva sfaturi! ar trebui sa te uiti la un Lexus ls600h, mercedes s400 hybrid, porsche panamera

| 38499388seby29 a răspuns:

BMW seria x 6