| aka123 a întrebat:

Care e "poezia" pe care trebuie sa i-o spui politistului inainte de traseu?

5 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Scaun, oglinzi, centura. Cat poti in ordinea asta... Si te detasezi de restul, esti atent la drum si la ce iti zice el. Ca poezie, daca merge bagi aia cu sa fie bine sefu'!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pune centura ca decolam

| stlucian a răspuns:

N-ar fi o poezie dar primele lucruri facute ar fi reglarea scaunului(chiar daca e reglat) apoi oglinzile si centura sa te vada ca faci aceste lucruri chiar daca pare preocupat cu altceva.

Apoi asculta/ignora unele indicatii care ti se par ca nu ar tine de parcurgerea traseului!

INCHIDE-ti telefonul!
Si ar mai fi :"Sa-mi ajute Dumnezeu si ceeace am invatat"

Mult succes thumbs up

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Catelus cu parul cret.

| almo08 a răspuns:

"Ba! Cat vrei ca sa ma treci?"