| Robertos a întrebat:

Care este cea mai buna masina si frumoasa de la TOYOTA respectiv >NISSANfundita:X:X:X:XX

Răspuns Câştigător
| cKle1n a răspuns:

Nissan qashqai
Nissan x-trail
Toyota land cruiser

8 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Toyota Land Cruiser V8 4.5 diesel este rai...
Nissan un Navara cu un acoperis de bena sport arata criminal am avut pe modelul 2002 pana sa imi iau G class-ul dar si 350Z ca masina sport este frumoasa!

| George_9481 a răspuns:

De la Toyota cred ca este Land Cruiser V8, iar Nissan mie imi place GT-R

| Adr1aNNN7 a răspuns:

Toyota Yaris

Nissan Jukewinking

Funda?

| AdyTtZa a răspuns:

Toyota Land cruiser sau Corola
Si nissan Leaf am auzit ca a fost si numita masina anului

| Andrei_3853 a răspuns:

Avensis ofera multe la pretul ei incepand de la aprox. 21.000 mi de euro si nue urata eu am toyota rav 4 din 2008 si este buna chiar foarte buna iti recomand am dat 30.000 mi de euro pe ea. yaris este mica totusi si juke na cam de prost gust mi se pare...

| Abramburika a răspuns:

Pai sa o luam pe rand :
1.Toyota : - depinde de ce suma dispui, dar si preferinte mare mica, sport.dar ar fi : RAV4 si Yaris
2.Nissan : JUKE (prea smechera), Murano, si ceva sport dar cam f scump 370Z si 370Z Roadster!

funda?

| vegeta1999 a răspuns:

Toyota sequoia nissan quasquai cross cabriolet