| bondarel10 a întrebat:

Care este cel mai bun mod de a invata pentru a lua permisul de conducere?

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Faci de vreo 2 ore cartea cu teste, citești legislația și te asigur să l-ai luat.

Succes.

| BlackRaven45 a răspuns:

Pai tata a fost la scoala de soferi si a avut un profesor bun.acel profesor ia recomandat o carte cu CD. El zice ca cel mai bun mod de a invata este printr-un CD cu carte. Sper ca te-am ajutat happy

| Geo17 a răspuns:

Pe calculator! Carte si cd! Baftawinking si sport la invatat!

| DarkLaden a răspuns:

Sa folosesti de pe net cu intrebari si din astea.
Merge.
Tot trebuie sa inveti.