| Mayy a întrebat:

Care sunt cartile de care am nevoie pentru a invata pentru permisul de conducere?
Cum ati reusit sa invatati cat mai eficient? happy

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Citesti cartea pe care trebuie sa o cumperi si faci chestionare, logarea pe site iti distrage atentia

| Vlad_Gîrboan_1991 a răspuns:

Http://e-drpciv.ro/mediu-de-invatare/ nu iti trebuie nici o carte, te loghezi pe site, si parcurgi mediul de invatare de 2 ori, si stii teoria ca in palma. Sunt si comentari ale altor utilizatori la fiecare intrebare, daca vrei sa intelegi mai pe larg logica raspunsului.