| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!
Care ar fi cea mai eficienta metoda de a invata pentru permisul de conducere?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Citeste acea carte de legislatie rutiera ca pe o carte de povesti, dar incearca sa fii atent la ceea ce se spune acolo. Dupa incepi sa fachi chestionare si partea teoretica e o joaca dupa!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sa inveti cat mai mult, mai bine, sa repeti.
NUMAI INVATAND OBTII CEEA CE-TI DORESTI, ALTFEL NU AI CUM.
Succes!
Te pup!

| AlisPretty a răspuns:

Eu am auzit de la multi ca au invatat foarte bine facand acele teste.

| hitman_7179 a răspuns:

Pai...sa inveti? lol

| DarkOrso a răspuns:

Cel mai sigur mod de a obtine carnetul este.....sa iti placa foarte mult sa conduci si sa adori masinile.Semnele de circulatie sunt usoare, teoria e usor de invatat si practic multe intrebari au aceeasi baza. Deci cel mai bine e sa stii sa conduci masina, teoria se invata usor.