| syste754 a întrebat:

Care mai e treaba cu masinile imatriculate cu numere de Bulgaria? fundawinking

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Momentan,nu s-a dat nimic concret.Vor să modifice legislaţia să nu poţi să o foloseşti decât 30 de zile.Dar nasol pentru ei este că facem parte din UE.Să vedem ce portiţă găsesc, că de aşa ceva suntem buni de nu se poate.

1 răspuns:
| PinguinNecunoscut a răspuns:

Alea au niste numere si chestii unii vorbesc despre asta da cel mai mult vorbesc obsedatii astia de masini stii