| stiby a întrebat:

Care masina e mai buna solenza sau super nova?

Răspuns Câştigător
| baietzelu a răspuns:

Solenza e prea buna. E peste Nova, super nova!

9 răspunsuri:
| dink08 a răspuns:

Sincer? Nicicare din el laughing. Sa zicem ca solenza e mai noua, dar is praf amandoua.De banii astia gasesti un golf 2-3 frumos.Bafta

| TotEu_8405 a răspuns:

Solenza clarhappy
Loganu e un *** pe langa solenzahappy

| JuStKid a răspuns:

U ce crezi frate.normal ca solenza eu am si acu solenza. e super atat designu. cat si motoru. toarce si rupe la viteza! nici nu consuma mult 5l/ la 100 km!

| Malvina24 a răspuns:

Solenza!

| Geocap a răspuns:

Solenza e singura dacie care are peste 200 in bord e si frumosa e si puternica si mai e si mai nou ca model decat nova funda big grin

| Sofer a răspuns:

Solenza e mult mai ok decat super nova.

| Doddel a răspuns:

Solenza normal.

| Cosmin_7782 a răspuns:

Sa zicem ca solenzalaughinglaughing

| Klose a răspuns:

Pentru fele dacia solenza dar pentru baieti super nova...