| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai scumpe zece masini care se vand in Romania?

5 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

In Romania exista si un Buggati veyron din cate stiu eu. urmatoarele sunt Mercedes Mclaren SLR, ferrari si rolls-uri si bentley.

| beny a răspuns:

O intrebare interesanta. Daca te referi la dealari avem Mercedes-Benz, Porsche, Maserati, Bentley,( Nu le iau in ordine ). Dar avem si masini pe strada ca Lamborghini Ferrari Bugatti Rolls Royce si mai multe. Lexus, Maybach, etc happy

Răspuns utilizator avertizat
| pababiba a răspuns:

Pai in primul rand masinile nu cred ca ar trebui sa fie catalogate dupa pret ci dupa posibilitatea de a le lua, adica stii bine ca dupa un ferrari poti sta si pana la 5 ani, rollce si lista continua?! Dar daca as avea multi banuti eu unu as opta pentru rollce-ul asta nou phantom!

| s1mplek1ss a răspuns:

Fiat 800 dragahee hee