| Ionut_Andonie_1980 a întrebat:

Casetofonul auto s-a oprit in mersul masinii...l am scos si am miscat de fire, fara sa se intample ceva, dar cand scot mufa maro de la boxe si o pun in buze porneste, daca o bag pana la capat se opreste...cum verific ce si care e problema?

1 răspuns:
| Mihaita2002 a răspuns:

Am instalat mp3 playere auto, sunt pasionat de electronica si cu siguranță te pot ajuta daca imi spui mai explicit ce s-a intamplat...
Cum adica "cand scot mufa maro de la boxe si o pun in buze porneste"?
Da, ai mufa neagra de la alimentare si cea maro de la difuzoare dar explica-mi ce ai zis cu fraza de mai sus ca sa te pot ajuta!