| George0 a întrebat:

Cât a costat un Opel Astra g 1.7 dti an 2001 75 cp brek când era el nou?

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

In jur de 20-25 de mii de euro, mai mult nu cred, asta depinde si de ce dotari au fost puse pe masina.

| George0 explică (pentru AlexElektro1987):

Mersi!

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru George0):

Cu placere.

5 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Crezi ca mai stie cineva cat a costat o masina acum 19 ani? Eu nu mai stiu cat am dat pe masina acum 4 ani, dar sa stie cineva acum 19 ani. Pe bune, acum, gandeste-o logic.

| George0 explică (pentru GdX):

Pai pentru cineva ce îl interesează știe, de asta am și întrebat, dar mersi oricum.

| xerxes1 a răspuns:

Am vrut sa-mi cumpar unul in leasing prin 2005 era la oferta 12.000 E plus tva.
Acum ma bucur ca nu l-m luat.
Am luat altceva cu de 3 ori mai multi cai.