| dgabriel00 a întrebat:

Cat consuma (L/100km) un BMW 320d model 2006-2007?
Ce consum mediu are aceasta masina?!
Astept un raspuns cat mai real si sincer din partea voastra, cei ce detin o astfel de masina!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Afla si tu pareri de la posesori direct pr forumul monomarca. gasesti acolo orice infi ai nevoie

http://www.bmwforum.ro/showthread.php? 19984-Consuma-320d-130-kw

5 răspunsuri:
| JASMYNA88 a răspuns:

Cauta review-uri la masina asta. in mod normal nu ar trebui sa consume mult, undeva la 8%, dar cauta mai bine review

| dgabriel00 explică (pentru JASMYNA88):

Prefer, o parere de la utilizatorii si proprietarii acestei masini.

Multumesc oricum Jasmyna :*

| 0rlando a răspuns (pentru dgabriel00):

Personal, nu sunt proprietar, dar cunosc pe cineva care a avut recent unul și l-a vândut din cauza consumului.
Deși era nou și diesel, deci ar trebui să aibă un consum redus, ajungea cu ușurință la un consum de 15% în traficul din București și nu e genul de persoană care să conducă sportiv.

| florykbals a răspuns:

7.5-8%

| dgabriel00 explică (pentru florykbals):

Detii un BMW320d?
sau din auzite?!