| Nikolassss a întrebat:

Cat costa intretinerea la un a5/3.0tdi/quattro/245cp/euro5, cu placute discuri filtre consumabile, etc? Funda!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Numai impozitul si RCA te duc pe la 4500 ron pe an, sa nu mai zic de casco care numai ea ajunge undeva la 4-5000 ron/an.

La animamul ala de motor pune cate 2-3 plinuri pe lunam asta daca vrei sa circuli cu ea.

Restul legat de piese si revizii e cancan, oricum se presupune ca in momentul in care ai achizitionat aceasta masina ai si buget sa o intretii macara de 4000-5000E pe an, execeptand combustibilul

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu 10000 lei pe an te descurci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MULT!
Sau nimic daca o lasi in parcare si doar asculti muzica in ea!

Răspuns utilizator avertizat