| teiube a întrebat:

Cat costa o masina dacia daster la mana a doua dau finda

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pe autovit am vazut la 5000-6500 de euro.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Full 12500

| teiube explică (pentru Bogatasul):

Vad ca te pricepi la masini vreau sa te rog ceva eu am niste poze cu o masina sincer nu stiu ce marca e si as vrea sa stiu si cat costa un nou -nouta pot sa iti trimit pozele cu masina respectiva intr-un mesaj pe TPU

| Bogatasul a răspuns (pentru teiube):

Poti sa imi dai mesaj pe privat sa vad pozele.

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Se scrie: Duster nu ''daster'' si ce vrei tu sa dai nu se scrie ''finda'', ci funda(asta o iau ca pe o greseala de tipar...)

| agentclanc a răspuns:

Costa 8.999 euro brut.

PS: M-am interesat nu am dat copy/paste

| teiube explică (pentru agentclanc):

Te pricepi la masini? c as vrea sa iti pun o intrebare eu am o poza cu o masina nu sti ce maraca e si as vrea asa stiu si cat costa una nou-nouta