| anonim_4396 a întrebat:

Sa mai intreb ceva dar daca ar fi sa aleg o masina second dintre dacia daster si sandero step cam la acelasi pret pana in 1600 ca incepator ce ati recomanda? prefer si alte recomandari asa am primit recomandari un golf 4-5 sau opel astra h dar sunt ca joase

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aaa, atunci clar Duster, cred ca e cea mai reusita masina de la Dacia

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Duster la 1600euro?

| alexandrubt13 a răspuns (pentru suntserios):

Nu m-am referit la pret la altceva pretul e pana in 7000-8000

| suntserios a răspuns (pentru alexandrubt13):

Aaa, atunci clar Duster, cred ca e cea mai reusita masina de la Dacia

| ElSueno a răspuns:

Ce duster gasesti tu la 1600€?

| alexandrubt13 a răspuns (pentru ElSueno):

Nu m-am referit la pret ci la cc

Răspuns utilizator avertizat