| Anonimu17 a întrebat:

Cat costa sa schimbi parbrizul la un passat b5.5 2003 cu tot cu manopera

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intreba ain orasul tau la orice centru care pune parbrize, ca aici nu avem un asemenea shop!

| DanteA a răspuns (pentru Violleta2022):

Daca nu stiti sa respundeti de ce va bagati in seama de fiecare data? Ati dat numai raspunsuri de toata jena. Costa 450 de lei cel mai ieftin am schimbat recent.

| Violleta2022 a răspuns (pentru DanteA):

Fiindca preturile difera de la un shop la altul!
Fiecare paytron de shop poate sa-si puna ce pret vrea si noi nu avem de unde sa stim ca acest user sta in Bucuresti, in Baia Mare sau la Cuca-macaii unde preturle costa 100 lei sau 500 lei.

Daca nu stii... nu te baga!
Raspuns perfect sanatos si aplicabil la tine, fiindca eu am avut un motiv foarte serios si clar sa-i raspund in acest fel.

| sierra1 a răspuns:

Așteaptă-te la vreo una sută euro

| relian a răspuns:

Ai 2 preturi, unu schimbat cu parbriz genuine si alt pret cu parbriz aftermarket.

Preturile astea difera f mult, daca pui genuine te costa de te rupe laughing Intreaba unu care se ocupa cu asa ceva si ala iti da pret.Manopera e aceiasi, conteaza c e parbriz doresti tu sa pui.

La masina ce spui ca ai, daca pui parbriz de la reprezentanta, cred ca te costa mai mult decat masina laughing

Asa cauta unu care schimba si baga aftermarket, conteaza sa ai parbriz.
Costu difera fctie si de orasul unde locuiesti, cred.