| ninjalau23 a întrebat:

Cat costa sa treci o masina inscrisa de pe un judet pe altu, mai trebuie platita taxa?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu a fost platita taxa de prima inmatriculare/taxa de poluare/timbrul de mediu de catre vanzator atunci va trebui sa platesti tu timbrul de mediu. Daca a fost platite una din primele 2 si nu s-a cerut restituirea sau a fost platita ultima atunci nu va mai trebui s-o platesti.

| Radu_Antonio_1986 a răspuns:

Da trebuie dar nu ai de ce ca nimeni nu te condamna ca esti cu masina inscris pe alt judet