| anonim_4396 a întrebat:

Cat mai costa sa-ti vopsesti masina?

Răspuns Câştigător
| bbb a răspuns:

Pentru 2 portiere si o aripa am dat 19 milioane ROL acum 1 saptamana. coloarea este alb. dupa parerea mea este foarte mult.

5 răspunsuri:
| somebody a răspuns:

Cine mai vopseste masina astazi? se foliaza mai nou

| lupu23 a răspuns (pentru somebody):

SOMEBODY hai sa-ti dau un sfat, folierea unei masini este cea mai proasta decizie pe care o persoana. deoarece acea folie este un cuib extraordinar pentru formarea ruginei care nici nu o poti observa. cand o vei exfolia dupa ceva timp o sa vrei sa o duci la fier vechi si sunt convins ca nici acolo nu o sa tio ia.

| mihalitza a răspuns:

In functie de cit e de mare masina ta(influienteaza cantitatea de vopsea)si ce fel de culoare vrei(vopseaua metalizata este mai scumpa)in jur de 2000 lei noi-cu tot cu manopera...

| pitzy a răspuns:

Depinde de cromatica culori de masina si de service... tariful variaza

| cricricricricri a răspuns:

Am un golf 3 alb vreau sa-l fac alb perlat cam cat ma costa tot?