| JordanDeRomania a întrebat:

happy
As vrea sa stiu cat costa sa vopsesti o masina in culoare mata, mai exact albastru.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La fel ca si pentru vopsea lucioasa, 1500-2000 lei cost total.
Difera doar lacul aplicat la urma, in loc de lac lucios se aplica lac mat, care e putin mai scump, cu 20-30 lei la un litru.
Mai sunt care aplica doar vopseaua, fara lac, si ramane mata, insa rezultatul nu e la fel de frumos, si pot aparea probleme cu rugina.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

1.000€

suntserios
| suntserios a răspuns:

O vopsire profesionista undeva la 1000euro

| Melcul a răspuns:

Cred ca este foarte scump dar mai bine o autocolantezi cu colant mat.este mult mai ieftin.

| gtr2rr3 a răspuns:

Salut! Raspunsul tau e aici, conteaza daca vrei vopsea metalizata sau normala, aia normala un pain complet costa 22mil.

| kocolino a răspuns:

24 de milioane in constanta